Cebeci Kombi Klima Tamir Bakım Servisi

Cebeci Kombi Servisi

Cebeci Kombi Servisi

CEBECİ KOMBİ SERVİSİ

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Barış teknik servis olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü iletişim formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEL: (312) 226 16 46

Ankara Kombi Servisi

Uzman Teknik Kadro En Güncel ve Geniş Yedek Parça Stoğu BarışTeknik Serviste.Her Marka Kombi Ve Isıtma SistemlerindeTeknik Servis Hizmeti En Uygun Ödeme Koşulları ve Hızlı Çözümleri İle Barış Teknik Servis Hep Yanınızda.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

Kombi Yıllık Bakımı

Cebeci Kombi Tamiri

Cebeci Kombi Arıza ve Onarımı

Cebeci Kombi Gaz Kaçakları

Cebeci Kombi Gaz Basıncı Arızası

 Cebeci Kombi Yedek Parça Temini

Cebeci Kombi Bar Ayarı

Cebeci Kombi Filtre Temizliği

Cebeci 'de Kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Cebeci mahallelerine  Kombi Petek temizleme, Kombi bakımı, kombi tamiri, Kombi periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis talepleriniz için 0312 226 16 46 – 0554 180 46 38 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz

DİĞER BÖLGELER

+25 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.