Ankara Klima Servisi klima tamir bakım ve montaj 0554 180 46 38

Klima Servis

Ankara Klima Servisi

Firmamız Teknik servis Kapsamında Profesyonel Kadrosu ile Ankara’da Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır, Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz. Yenilenmiş klima hizmeti de sunulmaktadır. Çalışkan Teknik Servisi olarak Ankara klima servisi arayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz klima tipleri Duvar tipi Klima, Salon tipi Klima, Tavan tipi klima, Split klima, Kaset tipi klima, servisi ve Klima montaj hizmeti de vermekteyiz, Ankara klimacı Firmamız teknik servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya Klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak Klima bakımı ve Dış ünite temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Ankara bölgesi klima servisi hizmet verilen mahalleler aşağıda listelenmiştir

Çankaya Mahallesi Klima Servisi

Balgat Mahallesi Klima Servisi

Dikmen  Mahallesi Klima Servisi

Kızılay Mahallesi Klima Servisi

Sıhhiye Mahallesi Klima Servisi

Ulus Klima Servisi

Çukurambar Klima Servisi

Mustafa kemal Mahallesi Klima Servisi

Gazi Mahallesi Klima Servisi

Hoşdere Mahallesi Klima Servisi

Harbiye Klima Servisi

Öveçler Mahallesi Klima Servisi

Tunalı Mahallesi Klima Servisi

Sıhhiye Mahallesi Klima Servisi

Mahmut esat boskurt caddesi Klima Servisi

Keçiören Mahallesi Klima Servisi

Yenimahalle Mahallesi Klima Servisi

Ankara klima servis

Klima teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür klima için bakım hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın.0 312 226 16 46

Ankara klima bakımı

Klima bakımları işlemi yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İç Dış Filtre temizliği, Dezenfeksiyon işlemi, ilaçlı bakım yapmaktayız, Fan temizliği, Kompresör Bakımı, Gaz şarjı ölçümü, Cihazınızın verimli çalışabilmesi için her yıl düzenli olarak bakım yaptırın. Klima bakımlarınızı Garantili yapıyoruz

Ankara Klima servisi

Ankara ve çevresinde klima servisi işlemi yapan profesyonel bir servis hizmeti arıyorsanız Çalışkan Teknik Servisi tercih edebilirsiniz. Klima montajı, klima arıza, klima bakım, hizmetleri yapıyoruz. Sertifikalı servis çalışanlarımız zamanda ve profesyonel hizmet uygulamaktadır. Ankara Klima servisi alanında güvenilir hizmet. Sizlerde bu alanda Ankara genelinde hizmete ihtiyaç duyuyorsanız Bizi arayın. Cazip fiyatlarla Ankara Klima arıza - Ankara Klima Montajı - Ankara klima servisleri - Ankara klima servis - Ankara klima bakım - Ankara klima Her marka ve farklı modellerde klimanın Arıza ve montaj ve temizlik işlemleri sorunsuz ve kusursuz kullanmanıza imkan sunuyoruz.

 

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın.0 312 226 16 46

 

Klimanızın yerinin değiştirilmesi

klima gaz şarjı

Klima bakımı

Klima montajı

Klima demontajı (sökümü)

Kanallı klimalarda kanal temizliği

Klimanın devreye alınması

Klima arıza giderme

Screw kompresör tamiri

Pistonlu kompresör tamiri

Klima yıllık bakımları

Klima üfleme ve emiş temizliği

Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü

Klima evaporatör (kondanser) temizliği

Klima filtresini yenileme veya temizleme

Klimanın taşınması

Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması

Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

Diğer Hizmetler

+25 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.